Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Konfirmohet me Covid-19 shefja e epidemiologjisë në Shkodër

Konfirmohet me COVID-19 shefja e epidemiologjisë në Shkodër Dhurata Hysa.

Pas 8 muajsh pune intensive në luftën ndaj COVID-19 dhe trajtimin e qindra rasteve të qytetarëve tashmë edhe vetë shefja e epidemiologjisë ka rezultuar pozitive ndaj COVID-19.

Hysa është izoluar në banesën e saj për të zbatuar protokollin e sigurisë.

Sipas burimeve, shefja e epidemiologjisë është në një gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka simptoma, por pasi ka bërë tamponin ka rezultuar pozitive.

Postime të ngjashme

Rama zgjohet mes alpeve shqiptare: Mirmëngjes! (VIDEO)

Lea Muslija

Sot hapen kufijtë Shqipëri-Greqi

Lea Muslija

“Asnjë rast me COVID në Tiranë”, Manasterliu publikon shifrat: Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

Dafina Vidishiqi

Vetëm tri raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Ndihmës Sekretari i Shtetit Reeker do të vizitojë Italinë, Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Dafina Vidishiqi

Paralajmërim për të shkarkuarit nga vetingu: “Do të hetoheni dhe do t’ju sekuestrohet pasuria”

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...