Shqipëri

Konfliktohet me një person për motive të dobëta, punonjësi i policisë e godet me armë

Zhurnal Ads

Një punonjës i policisë së burgjeve shtetasi L.M., 49 vjeç, dyshohet se ka goditur me qytën e pistoletës shtetasin A.D., 39 vjeç.

Ky i fundit ka marrë dëmtime të lehta dhe pas mjekimit që ka marrë është larguar për në banesë.

Policia bën me dije se: Me datë 04.10.2020, rreth orës 20:15, në Paskuqan, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasi L.M., 49 vjeç, në konflikt e sipër ka dëmtuar lehtë dyshohet me qytën e pistoletës, shtetasin A.D., 39 vjeç, duke i shkaktuar dëmtime të lehta i cili pas mjekimit është larguar në banesë.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe falë veprimeve të shpejta kanë bërë identifikimin dhe shoqërimin e autorit të dyshuar në Komisariatin e Policisë Nr.5, për veprime të mētejshme hetimore, i cili është punonjës i Policisë së Burgjeve dhe paraprakisht dyshohet se e ka dëmtuar me tytën e armës të shërbimit.

Postime të ngjashme

“Paturpësi”, Spiropali i përgjigjet opozitës dhe ‘thumbon’ Metën: Nuk mund të fshihen viktimat e Covid-19, të vdekurit s’janë kaseta

S.B.

Basha: Rama do të emërojë kryebashkiake Milva Ekonomin për vjedhjen e 100 mln eurove

admin

Mitsotakis: Marrëveshje me Shqipërinë për në Hagë! Zgjerimi ynë s’kushtëzohet

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...