Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Kongresmeni amerikan harron që ka kamerën e ndezur – tregon se nuk kishte pantallona gjatë një takimi virtual

Kongresmeni amerikan duket se është kapur i veshur me pantallona të shkurtra, gjatë një takimi virtual.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, republikani Donald Payne, u duk se ishte i pavëmendshëm për faktin se kamera e tij ishte e ndezur gjatë një seance dëgjimore virtuale të Dhomës së Përfaqësuesve të enjten.

Suksesi i biznesit tënd meriton zyrat e ëndërrave, si këto në Dukagjini Center.

Dhe ka qenë një tjetër republikan ai që ka postuar një video të Payne duke u ngritur nga kompjuteri i tij – i veshur me një bluzë dhe ato që dukeshin pantallona të shkurtra.

Payne qëndroi para kamerës me një mes të trupit të ekspozuar përpara se të largohej nga ekrani – pas së cilës kanë ardhur reagimet e të tjerëve.

Videoja duket se është marrë gjatë seancës dëgjimore të Komitetit të Sigurisë Kombëtare.

Por ky nuk është rasti i parë kur ai “kapet në mënyrë të papërshtatshme”.

Payne gjithashtu u duk se ishte kapur duke fjetur gjatë një seance dëgjimore virtuale të Nënkomitetit të Aviacionit të Komitetit të Dhomës për Transportin dhe Infrastrukturën në mars

Postime të ngjashme

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

D V

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

Ajo vendosi kamera në dhomë për të parë macet, por filmoi pronarin: Ai hyri në dhomën e gjumit dhe nuhati veshjet e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...