Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Konkurrenti në një kuiz në Islandë demolon studion pasi ekipi kundërshtar fitoi

Konkurrenti i shfaqjes televizive Islandeze “Gettu Betur”, reagoi mjaft dhunshëm kur skuadra kundërshtare me një avantazh milisekondësh iu përgjigj saktë pyetjes, e cila rezultoi në disfatën e ekipit të tij.

Inati i pakontrolluar në studio u bë një hit viral në rrjete sociale derisa një video po qarkullon në Twitter tregon të riun fillimisht duke hedhur një gotë ujë në sheshxhirim, më pas duke shembur banakun dhe duke ikur nga skena.

Prezantuesja e emisionit Kristjana Arnarsdottir, e tronditur u përpoq të vazhdonte me programin dhe më pas vazhdoi me një bllok marketingu.

Postime të ngjashme

Zogu më i moshuar i botës, çel vezën në moshën 70-vjeçare

S.B.

A mendoni se kufjet e telefonit tuaj celular janë të pastër? Shikoni ato me zoom

S.B.

Zbulohen tunele misterioze në Uells

S.B.

Për shtatzëni më të shëndetshme pini lëng karote

T E

​Kjo vitaminë është arma më e fortë në luftën kundër sëmundjeve të rënda

T E

Qeni i shpëton jetën pronarit pasi pësoi goditje në tru

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...