Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Konsola e edicionit special PS5 Spider-Man është absolutisht e mrekullueshme

Zhurnal Ads

Tani jemi vetëm disa javë larg nga prezantimi zyrtar i Sony PS5, me lojtarë në të gjithë botën që po presin të mund të luajnë lojëra të mrekullueshme të PS5 si Spider-Man Miles Morales në ditën e parë.

Dhe, duke folur për tastierat PlayStation 5 dhe Spider-Man Miles Morales, sapo është publikuar një video krejt e re që tregon një tastierë mahnitëse Spider-Man Miles Morales Limited Edition.

Videoja e zbuluar mund të shihet më poshtë, transmeton Telegrafi.

Konsola Spider-Man Miles Morales PS5 është ide e artistit konceptues Giuseppe Spinelli.

Siç mund të shihet nga video koncepti, si dhe nga imazhet më poshtë, Spinelli u frymëzua nga konsolja Spider-Man PS5 Pro e lëshuar më parë.

Ngjyra e zezë dhe e kuqe është e frymëzuar nga veshja e Miles Morales ‘Spider-Man dhe përcjellët edhe në ndriçimin LED.

Konsola Spider-Man Miles Morales PS5 është ide e artistit konceptues Giuseppe Spinelli.

Siç mund të shihet nga video koncepti, si dhe nga imazhet më poshtë, Spinelli u frymëzua nga konsolja Spider-Man PS5 Pro e lëshuar më parë.

Ngjyra e zezë dhe e kuqe është e frymëzuar nga veshja e Miles Morales ‘Spider-Man dhe përcjellët edhe në ndriçimin LED.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Imazhet e reja të Samsung Galaxy S21 – telefon me performancë më të mirë dhe bateri më të madhe

admin

iPhone 12 mund të lansohet këto ditë

admin

Instagram shton Reels dhe Shops në aplikacion, ndryshon dizajnin pas shumë vitesh

S.B.

Prej vitesh hakerët janë përpjekur të thyejnë një portofol Bitcoin

admin

Alibaba mohon pretendimet se softueri i saj u përdor për të identifikuar ujgurët

S.B.

Elon Musk i përgjigjet një kërkese nga një person që i kishte dërguar të njëjtin mesazh 154 herë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...