Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Kontrata e Messit, Koeman: Dikush dëshiron ta lëndojë atë

Lionel Messi është bërë protagonist i lajmeve ditën e djeshme pas një publikimi nga gazeta “El Mundo”.

Sipas një artikulli të publikuar në gazetën “El Mundo”, u zbuluan detaje të kontratës së Messit dhe shifrat e kësaj kontratë thuhej të ishin 555 milionë euro.

Messi kishte nënshkruar kontratë në vitin 2017 që kap vlerën e 138 milionë euro në sezon, dhe bonuse të tjera nëse rinovon kontratën një tjetër nëse është besnik ndaj klubit.

Postime të ngjashme

Rritet numri i të infektuarve me COVID-19 në Lojërat Olimpike të Tokios, shifër alarmante

D V

Aksidentet i njëpasnjëshëm në fillim të garës të Formula 1 për Çmimin e Madh të Hungarisë

D V

Statistika mbresëlënëse dhe notë maksimale: Edon Zhegrova shkëlqeu në fitoren e thellë të Baselit ndaj Sionit

D V

Pasuesi i Usain Bolt pritej nga Amerika ose Xhamajka, por Jacobs i Italisë i befasoi të gjithë në këto Lojëra Olimpike

D V

Zyrtare: Benfica fiton garën me Romën dhe Milanin, prezantohet sulmuesi Yaremchuk

D V

Atletja shqiptare, Luiza Gega kualifikohet në finale të “Tokio 2020”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...