Agjencia Zhurnal.mk

Korab Jetishi na prezanton me gruan dhe vajzat, ju lënë pa fjalë me pamjet

Korab jetishi është këngëtari shumë i njohur nga Gjakova.

Ai fillimisht u bë i njohur si djali i këngëtarit të mirënjohur Shkëlzen Jetishit e më vonë bëri bujë me këngët e tij, përcjell ORAinfo.Korabi tani është larguar pak nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së tij.

Ai ka publikuar një foto me gruan dhe vajzat e që të gjithë lënë pa fjalë me pamjet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...