Agjencia Zhurnal.mk

Korab Jetishi pozon i lumtur krah bashkëshortes: Dashuria ime

Korab Jetishi ka pozuar si rrallë herë pranë bashkëshortes.Këngëtari Korab Jetishi është një prej emrave të suksesshëm të estradës shqiptare mirëpo ka kohë që nuk ka publikuar diçka të re, lajmi.net.Ai si duket është fokusuar në familje dhe kjo vihet re nga postimet që i bën nëpër rrjete sociale.

Së fundmi Korabi e ka pozuar një foto me bashkëshorten e tij dhe duket e lumtur krah saj.“Dashuria ime”, ka shkruar ai pranë postimit të fotografisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...