Agjencia Zhurnal.mk

Korça përfshihet gjatë natës nga bora dhe shiu, nuk ka probleme për akset rrugore

Qarku  i Korçës gjatë natës ëstë përfshirë nga reshjete borës dhe të shiut të cilat nuk kanë shkaktuar probleme në akset rrugore.

Reshjet e borës kanë qenë intensive por kontraktorët kanë punuar prej orës 04:00 të mëngjesit për të bërë të mundur hedhjen e kripës në këto rrugë.

Nuk ka probleme në asnjë aks rrugor madje as në zonat e larta malore si Dardha apo Voskopoja.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...