Agjencia Zhurnal.mk

Korona virusi futet edhe në burgun e Idrizovës, infektohet një i burgosur nga Velesi

Shkup, 2 korrik – Zhurnal.mk – Në burgun e Idrizovës është regjistruar rasti i parë me Covid 19, informon Zhurnal.

Bëhet fjalë për një i burgosur në burg. Përskaj tij, në izolim tani janë edhe dhjetë të burgosur të tjerë nga dhoma e tij dhe dhoma tjetër e afërt.

Siç njoftoi drejtori i burgut, Bobi Mojsovski, i burgosuri nga Velesi, ka qenë në vikend pushim nga 24 qershori deri më 27 qershor, ndërsa simptomat e para i ka ndjerë më 30 qershor, kur ka patur temperaturë të ngritur dhe ka rezultuar pozitiv në testin e kryer.////Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!