Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Koronavirusi i merr jetën drejtorit të Bashkisë së Tiranës

Në orët e para të mëngjesit është ndarë nga jeta kreu i Drejtorisë së Objekteve të Bashkisë së Tiranës, Feti Fanaj, në moshën 39-vjeçare.

Fanaj ishte dërguar për kurim në Turqi pas përkeqësimit të shëndetit nga koronavirusi, teksa pas mesnate ka ndërruar jetë, për shkak të komplikacioneve të rënda shëndetësore.

Miqtë e tij kanë përcjellë mesazhe ngushëllimi në rrjetet sociale. Fanaj la pas nënën, bashkëshorten dhe vajzën e vogël.

Postime të ngjashme

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...