Maqedoni

Koronavirusi i merr jetën ish kreut të komunës së Qendër Zhupë

Zhurnal Ads

Qendër Zhupë, 7 shtator – Mazlum Hasan, ish-kryetar i Komunës Qendër Zhupa ndërron jetë si rezultat i komplikimeve nga virusi korona. Hasan vdes në moshën 52 vjeçare.

Lajmi për vdekjen e ish-kryetarit të Komunës Qendër Zhupa Mazllum Hasan, u konfirmua përmes një njoftimi lëshuar nga ky vendbanim ku thuhet.

“Sot morëm lajmin e hidhur për vdekjen e ish kryetarit të komunës q. Zhupë, Mazlum Hasan. Shprehim ngushllime të thella familjes së të ndjerit dhe Zoti u faltë durimin. Lusim që Mazllumin, Zoti ta shperblejë me Xhennet in sha Allah. Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi”

Postime të ngjashme

Selami i pandalshëm, realizon premtimin e dhënë

T E

Sela në takim me shefin e OSBE-së: Bisedohet për regjistrimin e popullatës

admin

152 raste të reja me Covid-19 dhe dy viktima në 24 orët e fundit

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...