Agjencia Zhurnal.mk

“Koronavirusi nuk e ndal dot pranverën”, Mesazhi i Presidentit: Për një të ardhme pa maska, duhet ta duam dhe ta mbrojmë më shumë Tokën

Në ditën e Tokës, Presidenti i vendit Ilir Meta ka dhënë një mesazh frymëzues për të ardhmen.

Ai thotë se koronavirusi nuk mundet ta ndalë pranverën që ka nisur tashmë, por nga ana tjetër këshillon se për të pasur një të ardhme më të mirë, pa të gjitha masat mbrojtëse që na imponohen këto ditë, ne, njerëzit duhet ta duam dhe ta mbrojmë më shumë Tokën, mjedisin, ekosistemin, biodiversitetin e pasur dhe pyjet.

STATUSI I PLOTE
Coronavirusi nuk e ndal dot pranverën! Por për një të ardhme më të shëndetshme, pa maska, doreza dhe ilaçe, duhet ta duam dhe ta mbrojmë më shumë Tokën, mjedisin, ekosistemin, biodiversitetin e pasur dhe pyjet e jashtëzakonshme!
Uroj që kjo situatë të marrë fund sa më shpejt për t’ju rikthyer bukurive tona përrallore natyrore!
Gëzuar Ditën e Tokës!

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...