Agjencia Zhurnal.mk

Koronavirusi, Taulant Balla optimist: Do të dalim më të mirë dhe më të fortë nga kjo luftë

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla e ka nisur javën me një postim optimist.

Nisur nga situate ku ndodhemi ku shumica e qyteteve në vend janë në karantinim, si pasojë e përhapjes së koroanvirusit, Balla bën një parashikim.

Duke uruar një mëngjes të mirë për ndjekësit e tij, Balla thotë se do të dalim më të mirë dhe më të fortë nga kjo luftë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...