Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Kosova e zhvillon sot miqësoren me San Marinon

Kombëtarja e Kosovës në futboll do ta zhvillojë sot ndeshjen miqësore me San Marinon. Në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë kombëtarja e drejtuar nga trajneri Bernard Challandes do të testohet edhe për sa i përket disa ndryshimeve në listën e lojtarëve të ftuar nga tekniku zviceran.

Ndeshja zhvillohet me fillim nga ora 18:00. Para ndeshjes, në një konferencë për media trajneri Challandes deklaroi se kjo ndeshje është shumë e rëndësishme dhe se pret rezultat pozitiv nga të përzgjedhurit e tij duke mos e nënvlerësuar kundërshtarin.

Postime të ngjashme

Heung-Min Son ‘godet’ Harry Kane pas kërkesës për largim, ‘pëlqen’ foton e cila e paraqet anglezin me zero trofe

D V

Varane i tha Real Madridit të harrojë ofertat nga Chelsea e PSG dhe të përqendrohet vetëm te Man Utd

D V

Milani i interesuar për transferimin e Ceballosit

D V

Lukaku pritet të bëhet lojtari më i shtrenjtë i Serie A i shitur ndonjëherë

D V

‘Mos shko te Chelsea’ – tifozët e Interit i shkruajnë Lukakut dhe agjentit të tij

D V

Marley Ake rezulton pozitiv me COVID-19

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...