Kosovë

Kosovarët ia mësyjnë bregdetit shqiptar edhe gjatë kësaj fundjave

Zhurnal Ads

Mëngjesi i kësaj të shtune shënoi nje tjetër rekord fluksi të kalimeve në Morinë.

Më shumë se 15 mijë qytetarë me automjete personale dhe autobusë, kaluan kufirin drejt bregdetit vetëm brenda dy orësh.

Qytetarët e Kosovës po shfrytëzojnë këtë fundjavë për të mbyllur sezonin e pushimeve, pasi të hënën nis procesi mësimor, raporton “News 24”.

Vargu i mjeteve ishte deri në thellësi të territorit të Kosovës, ndërsa policia po punon me 6 sportele me kapacitet maksimal.

Postime të ngjashme

MPJ: Ende nuk ka asnjë kosovar të prekur nga termeti në Izmir

T E

Ismaili: Veseli, Thaçi, Krasniqi dhe Selimi me krenari do të rikonfirmojnë se lufta e UÇK-së për liri ishte e drejtë

S.B.

Ambasada amerikane për nënshkrimin e marrëveshjes në Prishtinë: Përmes projekteve të përbashkëta do të hapen mijëra vende pune për të rinjtë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...