Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Kosovarit i vjedhin kuletën në Durrës

Një person nga Kosova raporton se gjatë ditës së djeshme disa persona të panjohur ia kanë vjedhur kuletën në të cilën e kishte kartelën bankare, dokumente si dhe disa para.

Rasti vazhdon të hetohet, transmeton Arbresh.info

“Durrës, Shqipëri (NN) 12.09.2020, 16:00. Ankuesi mashkull kosovar raporton se në autobusin Durrës-Prishtinë nga persona të panjohur i është vjedhur kuleta ku në të kishte kartela bankare, dokumente si dhe para. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin 24 orësh të PK.

Postime të ngjashme

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

Ndahet nga jeta kreu i Shoqatës Patriotike ‘Çamëria’, babai i aktivistit të njohur

Lea Muslija

Presidenti Meta, letër institucioneve për zgjedhjet e 25 prillit: Të shmangen fenomenet negative

S.B.

Porti i Ri Turistik i Sarandës, Rama publikon videon: Deri në fund të mandatit të tretë një tjetër nivel turizmi

S.B.

“Brenda muajit maj, 500 mijë të vaksinuar”, Manastirliu publikon videon: Ja sa gjyshe e gjyshër janë sot më të mbrojtur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...