Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Kosovarja 33-vjeçare vritet në Gjermani

Të shtunën në mbrëmje, sipas njohurive të mëparshme në Löhne, kishte një vrasje të përfunduar dhe njerëz të tjerë të plagosur në një mbledhje familjare.

Një burrë i ndarë 48-vjeçar shkoi në ish-banesën e familjes së tij dhe papritmas hapi disa të shtëna në drejtim të anëtarëve të familjes të pranishëm. Kunata 33-vjeçare e të dyshuarit u qëllua për vdekje dhe vëllai i tij 38-vjeçar u plagos rëndë. Autori u arrestua dhe u arrestua me plagë të rënda, shkruajnë mediet gjermane.

Historiku i aktit është aktualisht i paqartë. Hetimi i komisionit të vrasjes “Theo” nën drejtimin e shefit detektiv Kollien është ende në vazhdim.

Postime të ngjashme

REL: Nga Kovaks për Maqedoninë e Veriut, BeH-në dhe Kosovën nga 100.620 doza të vaksinës Fajzer

R Zh

Lajçak: Nëse ka vullnet politik në Kosovë e Serbi, marrëveshjen e arrijmë brenda disa muajsh

S.B.

Konjufca falënderon Norvegjinë për angazhimin lidhur me sigurimin e vaksinave për qytetarët e Kosovës

S.B.

Osmani takoi ambasadorin Minxhozi: Prioriteti ynë mbetet sigurimi i vaksinave për qytetarët

S.B.

Ekspertët të bindur: Kurti s’do ketë mundësi lëvizjeje, do t’i bëhet presion për dialogun

S.B.

937 pacientë të hospitalizuar për COVID-19, 45 në gjendje të rëndë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...