Agjencia Zhurnal.mk

Kosovë, një i vdekur dhe 14 të lënduar në aksidente gjatë 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 39 aksidente.
Sipas të dhënave të publikuar një person ka vdekur si pasojë e aksidentit.

14 persona janë lënduar në aksidente kurse 25 aksidente kanë përfunduar me dëme materiale.
Policia gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 1 mijë e 370 gjoba.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...