Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Kosovë/ Për 24 orë, policia dënoi 539 qytetarë për mosrespektim të masave antiCOVID

Policia e Kosovës ka vazhduar me shqiptimin e gjobave për shkelësit e masave antiCOVID.

Gjatë 24 orëve të fundit policia ka dënuar 539 qytetarë në bazë të ligjit COVID-19.

Në Kosovën ditët e fundit ka pasur rënie të rasteve me coronavirus.

Sipas IKSHPK-së, dje në vend janë konfirmuar 109 raste të reja me virusin SARS CoV-2.

Postime të ngjashme

Burri i Albulena Haxhiut i jep “goditjen” e fundit Fatmir Limajt: Mëso nga theqafja që ta dhanë…

T E

Vizita e Lajçak, javën e ardhshme në Ballkan për bisedimet Kosovë-Serbi

T E

Sekuestrohen dy armë zjarri në Prishtinë

T E

Gjeloshaj: Në Tuz mbretëron një ditë e qetë – të gjithë që dje ishin arrestuar, janë liruar

T E

Kurti në takim me ambasadorin britanik: Qeveria e re do të konsolidohet shpejt

T E

Kosovë/ Pesë të vdekur dhe 445 raste të reja me Covid-19

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...