Kosovë

Kosovë/ Policia shqipton 873 gjoba për mos respektim të masave ndaj COVID-19

Zhurnal Ads

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur në 24 orët e fundit, ndërsa 23 aksidente të tjera me të lënduar.

Policia ka njoftuar se po ashtu kanë ndodhur 30 aksidente trafiku me dëme materiale.

Brenda një dite policia ka shqiptuar 1 mijë e 196 tiketa trafiku. Ndërsa, 873 tiketa janë shqiptuar për mos respektim të masave mbrojtëse ndaj COVID-19.

Policia brenda 24 orëshit arrestoi 21 persona dhe dërgoi 12 në mbajtje.

Kurse, 2 persona janë në vuajte të dënimit.

Postime të ngjashme

Prokurori propozon arrest shtëpiak për Haki Rugovën dhe zyrtarët e tjerë

admin

Kosovë/ ​Asnjë viktimë dhe 33 raste të reja me koronavirus

admin

Jasharaj: Në 90 për qind të shkollave nuk po zhvillohet mësim

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...