Kourtney dhe Kylie janë gati për Halloween: Shihni detajet brenda shtëpive të tyre

Kourtney Kardashian dhe Kylie Jenner hynë në muajin tetor duke zbukuruar shtëpitë e tyre dhe duke krijuar disponimin për Halloween paraprakisht.

Kardashian postoi një koleksion prej dhjetë fotografish dhe u dha fansave dhe ndjekësve të saj një vështrim në dekorimet dhe përpjekjet që ajo ka bërë për t’u përgatitur për Halloween, i cili festohet më 31 tetor.

Përveç skeleteve dhe kungujve të formuar në koka skeleti, ylli tregoi gjithashtu një paraqitje të shkurtër të një dhome ngrënie ku një skelet ishte ulur në një tryezë të mbuluar me rrjeta dhe merimangat e rreme.

Kylie gjithashtu u dha ndjekësve të saj një paraqitje të shkurtër të shtëpisë së saj ndërsa tregoi disa vepra unike të artit me të cilat zbukuroi shtëpinë e saj.

Pamje të tjera me detaje të veçanta nga shtëpitë e motrave Kardashian ua sjellim më poshtë:

Kourtney Kardashian

Kylie Jennner

Related posts

Bella Hadid zbukuron New York-un me paraqitjen

D V

Tayna: Jeta është e mirë, e dini çfarë dua të them?

D V

VIP-at nuk janë të paprekshëm dhe ky rrëfim i Chiara Ferragni-t rreth shëndetit mendor do t’ju bindë të kërkoni ndihmë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More