Agjencia Zhurnal.mk

Kourtney Kardashian shkon për pushime me fëmijët dhe ish-bashkëshortin

Ylli i famshëm televiziv, Kourtney Kardashian, ka shkuar për pushime në Costa Rica.

Kardashian në pushime shkoi me fëmijët e saj dhe ish-bashkëshortin e saj, Scott Disick.

Bashkë me ata ishte edhe motra e Kourtney, Kim Kardashian, dhe vajza e saj, North.

Sipas Hollywood Life, Disick nuk ka marrë me veten të dashurën e tij, Sofia Richie, pasi ajo çdo herë është bashkë me familjen.

Kështu akoma nuk dihet se çfarë është duke ndodhur në mes të Kourtney dhe Scott, ndoshta mund të bëhen bashkë sërish.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...