Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kourtney Kardashian shpërndan imazhe nga momentet e lumtura me Kylie dhe Kim

Yjet e ‘Keeping Up With The Kardashians’, janë pothuajse më të komentuarat në mbarë botën.

Së fundmi, ishte Kourtney Kardashian ajo që ngjalli reagime të fansave, me vetëm një fotografi të publikuar, shkruan Daily Mail.

Këtë e ka bërë ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram, derisa morën vëmendje me paraqitjen.

Treshja shiheshin me plot makijazh, derisa mimikat e tyre ishin nga më të ndryshmet teksa pozonin para kamerës.

Të tilla janë shkrepur gjatë pushimeve të tyre në Palm Springs, duke përmendur se udhëtimet për to janë të shumta.

Derisa postimet po qarkullojnë në rrjet, Kim është duke u përballur me krisjet në marrëdhënien e saj.

Thuhet se ajo dhe bashkëshorti i saj, Kanye West, janë drejt rrugës për t’u divorcuar.

Postime të ngjashme

Pse është e rëndësishme të mos humbasësh Trajtimin Klasik Kozmetik??!!

S.B.

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

S.B.

Çiljeta Xhilaga rrëfen marrëdhënien me Alban Hoxhën: Që pesë vite bashkë, kur dashuria është e fortë çdo gjë kalohet

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...