Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Krahu i djathtë i rap-artistes përmbyllet me një tatuazh, i cili ♪7shtë syri gjithëçkapamës.

Zhurnal Ads

Në korrik të këtij viti, ABC dhe Clark Productions njoftuan se do të mbahet edicioni i sivjetmë i American Music Awards (AMA).

Në paralajmërimin e tyre u bë e ditur se ceremonia e ndarjes së çmimeve muzikore do të fillojë më 22 nëntor 2020.

Në këtë eveniment madhështor, artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është nominuar në dy kategori.

Siç njoftoi së fundmi në një postim të ndarë në Instagram, 25 vjeçarja u nominua për ‘Artistja e preferuar femër’ dhe ‘Kënga e preferuar’.

Ndërkaq, në postim ajo po ashtu ngacmoi ndjekësit se për këtë herë të tretë në eventin e madh të ndarjes së çmimeve, ka planifikuar diçka shumë speciale.

“Kam planifikuar diçka të veçantë në këtë eveniment për herën e tretë. Qëndroni deri më 22 nëntor në ABC”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CG13Kc6sGwz/?utm_source=ig_web_copy_link

Vitin e kaluar, në American Music Awards triumfoi Taylor Swift me gjashtë çmime (29 në total gjatë gjithë karrierës).

Në anën tjetër, Dua dje theksoi se të premten do të sjellë këngën e re “Fever” në bashkëpunim me artisten e njohur belge, Angele.

https://www.instagram.com/p/CGzRUWIsL-R/?utm_source=ig_web_copy_link

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Baby G rikthen vëmendjen me një pozë në bikini duke vënë në fokus linjat trupore

S.B.

Kështu ia uron ditëlindjen Rita Ora tezes së saj

S.B.

Ngjitet në oxhakun 450 metra të lartë, britaniku 19-vjeç filmoi çdo veprim për ta dokumentuar “aventurën”

S.B.

Gresa Behluli publikon këngën “Nëna ime”

S.B.

“Shape of You” e Ed Sheeran arrin pesë miliardë klikime, bëhet kënga solo më e klikuar në botë

admin

Gold AG fton publikisht në debat Valon Sylën: Dua të flas në emër të shqiptarëve të diasporës

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...