Kreativiteti i tifozit të Anglisë kalon çdo limit në përkushtimin e tij për të mbështetur Tre Luanët në finale të Euro 2020

Një tifoz i Anglisë ka kaluar çdo kreativitet të imagjinueshëm rreth Euro 2020, derisa ka përdorur shprehjen tashmë të njohur “It’s coming home”.

 

Tre Luanët përballen sonte (e diele) me Italinë nga ora 21:00 në Wembley Stadium, derisa kanë përparësi se luajnë si vendas dhe kanë numër më të madh të tifozëve të pranishëm.

Përkrahësi anglez ka bërë një ide kreative me trupin e tij, duke rruar një pjesë të trupit të tij.

Alfie Callagher-Roberts

“It’s coming home” dhe një shenjë të plusit përpara, si dedikim të flamurit, ka bërë që tifozi të bëhet viral në internet.

I riu 23-vjeçar nuk ka nguruar që t’i postojë pamjet në rrjetet sociale, e që nuk kishte se si të mos bëhej viral.

Kanë mbetur më pak se tre orë nga fillimi i ndeshjes dhe tashmë mijëra tifozë kanë filluar të mblidhen rreth stadiumit. /Telegrafi/

Alfie Callagher-Roberts

Related posts

Gjykimi për rastin “Tortura” vazhdon më 14 korrik

Z H

Risi në Serie A: Lojtarëve u ndalohet të veshin fanella të gjelbërta

Z H

Messi e Neymar qeshnin, derisa autoritet brazilian ndërprenë ndeshjen shkaku i katër lojtarëve të Argjentinës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com