Agjencia Zhurnal.mk

Kreu i BESËS viziton Lubotenin pas aksionit policor

Shkup/Luboten, 26 qershor, Zhurnal.mk – Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami së bashku me sekretarin gjeneral, Arjanit Hoxha dhe kryetarin e degës Çairit, njëherit edhe anëtarin e kryesisë qendrore, Sedat Ramadani kanë vizituar fshatin Luboten pas aksionit policor.

Kasami ka vizituar disa shtëpi që janë bastisur dje nga forcat policore, të cilët u është marrë duhani, duke ua bërë të vështirë mbijetesën dhe sigurimin e kafshatës së gojës.

Ndryshe, dje policia financiare ka realizuar aksion kundër prodhuesve të duhanit, ku sipas tyre kanë punuar në mënyrë të pa ligjshme.

Lëvizja BESA tha dje se aksioni policor në Luboten ishte ndërmarrë për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...