Maqedoni TOP LAJM

Kreu i BFI-së Shaqir Fetahu sulmet në Vjenë i quan akt barbar terrorist!

Zhurnal Ads

Shkup, 4 nëntor, Zhurnal.mk – Kryetari i BFI-së, Shaqir Fetahu në emisionin Click Plus komentoi edhe ngjarjet e fundit që ndodhen në Vjenë.

Fetahu ato sulme i quajti akte barbare dhe terroriste ku kanë humbur jetën njerëz të pafajshëm.

Kreu i #BFI-së #ShaqirFetahu sulmet në Vjenë i quan akt barbar terrorist!

Posted by TV21 on Wednesday, November 4, 2020

#Fetahu: Aktet terroriste nuk kanë të bëjë as me islamin, as me shqiptarizmin! Etiketime të këtilla në favor të strategjisë serbe!

Posted by TV21 on Wednesday, November 4, 2020

Postime të ngjashme

1192 raste të reja me koronavirus dhe 22 të vdekur

T E

Në kovid repartin në Kavadar vdiq gjyshi i dy djemve të cilët më parë vdiqën në Klinikën infektive

XH,I

“Sistemi aktual edukativo-arsimor duhet të  reformohet”

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...