Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Kreu i Bogovinës kallëzohet në polici për shkak të një kërcënimi

Tetovë, 13 shtator – Kryetari i Komunës së Bogovinës, Albon Xhemaili, është rapotuar në polici për kërcënim.

Dje në orën 11:00, J.I. (39) nga Reçica e Vogël raportoi se vëllai i tij I.I. u thirr në ndërtesën e komunës së Bogovinës ku kryetari e kërcënoi atë, njofton faktor.mk

Sipas kallëzimit penal, në lidhje me të njëjtën çështje përmes telefonit I.I. është thirru edhe nga oficeri i policisë K.A. dhe e kërcënuan atë.

Postime të ngjashme

Do të zgjerohet hetimi për rastin“Dvojnik” me lëshimin e pasaportave të paligjshme

N E

Taseva për rastin Rashkovski: Përveç hetimit penal nevojitet edhe hetim financiar

N E

Zoran Zaev thirrje komunitetit maqedonas në Shqipëri të votojnë Edi Ramën

N E

Analizë – Covid19 / Masat e reja mund të rëndojnë edhe më shumë ekonominë dhe papunësinë në vend!

R Zh

Hristijan Mickovski: Kemi dështuar të ballafaqohemi me krimin dhe korrupsionin

N E

Hoxha: Deri më 15 qershor do të paguhen gjitha subvencionet për bujqit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...