Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Kreu i Butelit, Smilevski rezulton pozitiv me Covid 19

Shkup, 5 tetor – Kryetari i Komunës së Butelit, Velimir Smilevski me anë të një postimi në fejsbuk ka bërë të ditur se pas disa simptomave të vogla që ka ndjerë, menjëherë ka bërë testin për Covid-19 dhe i njejti ka rezultuar pozitiv.

“Edhe përkundër respektimit të masave, dua të ju informoj sot se pas simptomave të vogla të cilat i kisha menjëherë kam bërë testin për Covid-19 dhe i njejti ka rezultuat pozitiv.

Edhe një herë u bëj thirrje të gjithëve që të mos e nënvlerësojnë virusin dhe mundësinë e infektimit dhe të jenë jashtëzakonisht të kujdesshëm.

Nëse ju ose të dashurit tuaj ndjeni simptomën më të vogël, konsultohuni me mjekët tuaj të familjes dhe mos refuzoni të testoheni”, ka shkruar në fejbuk Smilevski.

Postime të ngjashme

Teuta Arifi inspekton nga afër punimet në Çarshinë e Epërme

Dafina Vidishiqi

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

Hungaria hapi Konsullatë në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

RMV, padi ndaj tetë personave për armëmbajtje, terrorizëm e luftime për ISIS në kuadër të rastit “Qelia”

Dafina Vidishiqi

Filipçe: Në shtator, nxënësit mund të kthehen në bankat e tyre

Dafina Vidishiqi

Zaev: Te ne kanë ndikim forca dhe palë të treta

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...