Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Kreu i KQZ-së, Celibashi: Ja kush nuk mund të votojë me 25 prill

Zgjedhjet e 25 prillit po afrojnë dhe kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi, ka ndarë një njoftim të rëndësishëm në “Twitter”.

Ai rikujton se personat që i ka skaduar ose i skadon pasaporta apo letërnjoftimi biometrik para datës 25 prill, nuk mund të votojnë.

Celibashi i bën thirrje qytetarëve që të rinovojnë identifikimin biometrik.

Celibashi: #1/1 Nuk mund të votosh në 25/4/2021 nëse Letërnjoftimi apo pasaporta juaj biometrike ka skaduar ose skadon deri në 25/4/2021. Nëse do të votosh:

Rinovo dokumentin e identifikimit biometrik!

Postime të ngjashme

Njoftohet data e fillimit të shkollave; Ministrja Evis Kushi tregon programin e nxënësve dhe mësuesve

D V

Rama publikon pamjet nga kisha e Shën Premtes në Lukovë: Gati për të pritur vizitorët

D V

Ambasadorja Kim shkon në Vuno, ia shtron me uzo me banorët e fshatit

D V

Policia kontrolle gjatë natës në rrugët e vendit, pezullohen 10 leje drejtimi dhe vendosen dhjetëra gjoba

D V

Shuhen flakët në disa zona në Gjirokastër, policia identifikon dy nga autorët të dyshuar për vënien e zjarrit

D V

Situatë e rëndë në Vlorë, zjarret i afrohen banesave në Dukat të ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...