Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Kreu i VMRO-së, Mickoski pozitiv në Covid 19

Shkup, 27 shkurt – Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski me anë të një statusi në fejsbuk ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

“Pas simptomave të para të lehta, kam marrë rezultatin nga testimi nga i cili del jam pozitiv në Covid-19. Edhe pse kam respektuar rekomandimet e punonjësve shëndetësor, megjithatë edhe kjo nuk ka mjaftuar. Ruani shëndetin tuaj”, ka shkruar Mickoski.

Postime të ngjashme

MPJ prezantoi katër këshilltarët ekonomikë, do të vendosen në Varshavë, Mynih, Ankara dhe Abu Dabi

R Zh

Muça: Shkupi do të lulëzojë me gjelbërim! (FOTO)

R Zh

VMRO-ja kërkon dorëheqjen e ministrit Filipçe

R Zh

Mexhiti: Nuredini, ishte model për fëmijët e Serovës dhe më gjërë

R Zh

Spitali i Gostivarit furnizohet në mënyrë të centralizuar me oksigjen

R Zh

Transplantim i suksesshëm i zemrës te një djalosh 27-të vjeçar

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...