Krim brenda familjes në Klos – vritet kryefamiljari, policia arreston nënë dhe bijë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së dielës në fshatin Gurrë e Vogël të Klosit.

 

Dyshohet se Y. E. është goditur nga familjarët e tij pas një sherri në familje.

Nuk ka ende shumë të dhëna për rrethanat e ngjarjes, por dyshohet se ai është goditur në kokë.

Kanë qenë fqinjët ata të cilët kanë njoftuar policinë.

Kjo e fundit është dashur të thyejë derën e banesës për t’u futur brenda.

Policia e Matit ka shoqëruar bashkëshorten dhe vajzën për të hedhur më shumë dritë mbi këtë ngjarje. 

Related posts

Arestohen dy 31-vjeçarë në Shkup, u kapën me drogë

N E

Dy të rinj plagosen me armë zjarri në Tiranë

D V

Sulmuan njëri-tjetrin me mjete të forta, arrestohen dy pejanët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More