Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Krishtlindjet australiane, kështu duket një bredh në këtë vend

Australia aktualisht është pushtuar nga moti i nxehtë.

Banorët në Australi në hemisferën jugore, janë duke i festuar Krishtlindjet ndryshe nga të tjerët, disa madje në plazhe e me pantallona të shkurtër.

Bored Panda ka përgatitur një listë të disa lexuesve që kanë dërguar fotografi, për të treguar se si i kanë stolisur bredhat dhe në çfarë kushtesh do t’i kalojnë Krishtlindjet.

Postime të ngjashme

Një dasmë bamirësie për çiftin e pastrehë

S.B.

Në malet e Zvicrës kërkohen vullnetarë për t’i trembur ujqërit

S.B.

Macja e zhdukur ribashkohet me pronarin pas 15 vjetësh

S.B.

Cili nga këta katër katrorë është i ndryshëm nga të tjerët?

S.B.

Njihuni me oficerin 91 vjeçar të policisë në SHBA, i cili nuk ka në plan të pensionohet

S.B.

Shakaja në TikTok, e bën nënën të mendojë se vendi i saj po sulmohet me armë bërthamore

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...