Agjencia Zhurnal.mk

Kronika

Aksident në Prizren, lëndohet rëndë një person
Dhunoi vajzën e tij të mitur, arrestohet 62-vjeçari
Atentati ndaj kreut të policisë Bashkiake në Malësi të Madhe, zbardhet dëshmia e tij: Pasi të shtënat ndalën pashë që ishim plagosur
Vrau hasmin e Çapjas dhe të atin, Olsi Leku i dyshuar dhe për një tjetër vrasje në Elbasan
Një i vdekur në aksidentin e rëndë në Shkup
Dhunohet fizikisht dhe rrëmbehet një person në Prishtinë, ky arsyeja e ngjarjes së rëndë
Niset për në Greqi me burrin,’ngec’ në Kakavijë, policia i gjen 25 500 euro në çantë
Arrestohet 45-vjeçari në Tiranë, kryente krime kibernetike
I moshuari gjendet i vdekur brenda veturës në magjistralen Shtip-Radovish
Kapet gostivarasi për vuajtjen e dënimit me burg
Arrestohet 28-vjeçari, policia i gjeti marihuanë
Dy persona janë kafshuar nga qentë endacak në Shkup
Shkatërrohet banda italo-shqiptare e drogës, 23 persona arrestohen në Livorno
Gjendet një granatë dore në Viti
Gjobë për parkimin, shoferi bënë për në spital policin
I kërkuar në Itali për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale/ Pranga 25-vjeçarit në Durrës
Arrestohen dy dilerë droge në autostradën Negotinë-Demir Kapi
Vetura përplasi dy këmbësorë në Shkup
Arrestohet 26-vjeçari nga Velesi, policia ka gjetur marihuanë dhe fara të kanabisit në shtëpinë e tij
Shkupjani u lëndua rrëndë pasi ra nga motoçikleta
Ndalohet për 48 orë i dyshuari për dhunimin e një femre në Mitrovicë
Ia mori qesen me para në Prishtinë, viktima po shkonte në bankë për deponim
Shpërthim me tritol në një banese në Durrës, policia shoqëron disa persona
Po transportonte 5 emigrantë të jashtëligjshëm, arrestohet 20-vjeçari në Bradashesh
Zbardhet aksidenti me vdekje në Fushë-Krujë/ Dy të rinjtë po ndiqeshin nga policia, ishin në një tentativë grabitje. Kush është viktima (FOTO)
Tiranë/ Shpërndarje lëndesh narkotike, drejtim mjeti në gjendje të dehur, arrestohen 9 persona
Dy të burgosur në Idrizovë me telefonata kanë mashtruar 26 ndërmarës, të involvuar dhe taksistë
Arrestohen tre shetetas shqiptarë sepse nuk paraqitën qëndrimin e tyre në RMV
Shkup/ Përplasi këmbësorin me veturën e tij dhe u largua nga vendi aksidentit
Dy shkupjanë në pranga pasi policia u gjeti marihuanë
Shtetasi turk kapet në “Deve Bair” me dokument të falsifikuar
Policia e Kosovës për 24 orë arreston 19 persona