Agjencia Zhurnal.mk

KRONIKA
Kujdes! Njerëz të panjohur mashtrojnë qytetarë në pikë të dobët dhe u kërkojnë të holla
Një shkupjan kapet me marihuanë në Vodno
Pas ndeshjes së dy automjeteve, shtypet këmbësori dhe goditet një automjet i parkuar
Zhduket një vajzë në Ferizaj
Kosovë, një i vdekur dhe 14 të lënduar në aksidente gjatë 24 orëve
Merrnin 1000 € deri në Tiranë, kapen trafikantët e 9 emigratëve
Arrestohet roja i dyqanit në Tiranë, i pa dy persona duke shtënë me armë në drejtim të objektit, por nuk e lajmëroi askënd
Pas ndeshjes zinxhirore, vozitësi ka ikur, ndërsa një polic është lënduar
Me kërkesë të Interpolit nga Belgjika, dje u arrestua shtetasi shqiptarë në Bllacë
Gjatë vendosjes së paneleve solare është djegur një shtëpi në Shtip
Zbulohen 95 migrantë, arrestohen tre persona
Kosovë/ Arrestohet një person, dyshohet se la shtatzënë një të mitur
Tiranë/ Biznesmeni i alarmuar njofton policinë, çfarë gjeti te dera e dyqanit këtë mëngjes
Vrasja horror në Fier/ Ekzekutoi shokun me çekiç dhe e ndau në disa pjesë, burgim të përjetshëm autorit
Kërcënoi në rrjetet sociale Spasovskin, mërgimtari arrestohet sapo zbriti në aeroport
Aksident në Shkup, lëndohen disa persona mes tyre dhe një 6-vjeçarë
Arrestohet një burrë nga Kavadari sepse kontrabandonte migrantë me traktor
Arrestohen tre shkupjanë pasi policia tek ata zbuloi drogë
Goditet me veturë një këmbësor në qarkoren e Shkupit tek dalja për Kondovë
Pesë raste të sulmeve ndaj femrave brenda 24 orëve
Duke shkuar në punë, polici goditet nga një veturë në Obiliq
Britma e të qara, momenti kur vrojtuesit shpëtojnë 3 të miturit nga Plazhi i Divjakës, si u pikasën nga largësia
27 aksidente në 24 orët e fundit në Kosovë, një i vdekur dhe 12 të lënduar
Aksident në Saraj
Ndahet nga jeta ish-ushtari i UÇK-së nga Çerkezi i Kumanovës
Arrestohen dy policë, dyshohet se keqtrajtuan fizikisht një të mitur në Pejë
Arrestohet një person në Gostivar, sulmoi një polic
Me motor përplaset për shtyllën metalike
Lëndohen dy punëtorë ndërtimi në Tetovë
Gjuajtje me armë në Bit Pazar, arrestohet autori
Kultivonin kanabis në një fshat të Poliçanit, në kërkim autori, procedohet penalisht kryeplaku
Si e kapën shqiptarët tregun e drogës ne Europë me çmime të ulëta dhe cilësi të lartë, ku shkojnë fitimet
error: Content is protected !!