Agjencia Zhurnal.mk

KRONIKA
Raporti: Tentakulat e krimit të organizuar nga Ballkani Perëndimor
Gjakovë, arrestohet personi i cili dyshohet se ka dhunuar një të mitur
Goditet banda kriminale/ Kapet “Xhaxhai”, përfaqësuesi i Ndragheta në Shqipëri, kush janë 5 të arrestuarit e tjerë (Emrat)
Aksident në autostradën Tetovë – Shkup, disa të lënduar
Detaje nga zjarri ku u dogj një veturë në qendër të Shkupit
Vdes këmbësori në Shkup pasi u shtyp nga vetura
Treni i udhëtimit del nga hekurrudha në Shkup
Një fëmijë 6-vjeçar vdes pasi bie nga traktori
Arrestohet tre persona në Shkup, policia tek ata gjeti drogë
Sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij, policia arreston të dyshuarin në Prizren
Shpërthimi në fabrikën e gazit sulfuror në Elbasan, arrestohet administratori i firmës ku u plagosën tre punëtorë
VIDEO/ Digjet një veturë në Qendër të Shkupit
Caktohet masa e paraburgimit ndaj personit që vrau babanë me sëpatë
Një manastiras therret me thikë
Një grua nga Ohri braktis fëmijën e saj të palëvizshëm në moshën 11 vjeçe
Një banor i Rosoman vdiq nga një goditje elektrike, ai me kamionin e tij goditi një linjë energjie
Merr fund banda e “të bardhës”, kush janë “kokat” nga Shqipëria
Rrjedhje gazi, plagosen 3 punëtorë në zonën e ish-metalurgjikut në Elbasan
Kosovë/ Arrestohet një person nën dyshimin se rekrutoi, strehoi dhe i shfrytëzoi për punë të detyruar shtatë të mitur
Korçë/ Vidhnin banesa e biznese, arrestohet një person dhe shpallen në kërkim 2 të tjerë
Operacioni antidrogë me Italinë/ 16 të arrestuar, policia jep detajet: Dy u prangosën në Shqipëri
42 aksiedente trafiku për 24 orë në Kosovë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar, vozitësi dërgohet me urgjencë në spital
Aksident i rrëndë në rrugën Manastir – Prilep, humb jetën 36-vjeçarja
Arrestohen katër persona që demoluan një “Renxh Rover” në Shkup
Arrestohen dy dibranë në veturën e të cilëve u zbulua një qese me marihuanë
Tre personave të akuzuar për vrasje, Gjykata e Apelit ua rrit dënimet me burgim
Policia jep detaje të reja për vrasjen në Fushë Kosovë, ku dyshohet se djali vrau babanë e tij me sëpatë
Tritol në shtëpinë e 47-vjeçarit në Tiranë
Sekuestrohen rreth 55 mijë euro dhe 1 automjet/ Policia kontrolle në Lushnje, ndalon 28-vjeçarin nga Laçi
Djegia e makinës luksoze në Vlorë, flet pronari: S’kam konflikte, prej 4 ditësh kam ardhur me pushime dhe…
Autori me maskë anti-Covid, pistat që po hetohen për vrasjen e “Rramanit”
error: Content is protected !!