Agjencia Zhurnal.mk

Kronika

Arrestohet shtetasi turk, posedonte dokument të falisifkuar
Këmbësori 80-vjeçarë lëndohet rrëndë në një aksident në fshatin Alldincë
Lëndohet rrëndë motoçiklisti në një aksident në Qendër të Shkupit
Dy llapjanë theren me thika, përfundojnë në QKUK
Vret me gurë bashkëfshatarin pas një sherri në mesnatë,arrestohet 51vjeçari
Mallra kontrabandë/ Arrestohet në flagrancë një shtetas, procedohet penalisht një doganier
Plas bombola e gazit në Cërrik, banesa digjet plotësisht, në spital pronari dhe mbesa 18- vjeçare
Dy të lënduar në aksidentin e rëndë para Parlamentit
Arrestohet personi që gjatë protestës së VMRO-DPMNE-së sulmoi një gazetar
Dje shkupjanët vozisnin pa leje, vetura të paregjistruara dhe në gjendje të alkoolizuar
Lëndohet rrëndë motoçiklisti në ndeshjen me autobusin
Burri godet me thikë gruan në Skenderaj, arrestohet nga policia
Fushë Kosovë: Burri sulmon fizikisht gruan
Aksident në Prishtinë, lëndohen tre persona
Ngjarje tragjike në Berat! Darkoi me familjen, më pas piu fotoksinë dhe ra të flinte. Babai i dy fëmijëve i jep fund jetës
Durrës/ Arrestohet 39-vjeçari i dënuar më parë në Itali dhe Shqipëri, për drogë
Transportonte ilegalisht 16 klandestinë, arrestohet 26-vjeçari, ndalohet dhe bashkëpunëtori i tij
Ngjarje tragjike në Gostivar, burri mbyt me sëpatë gruan e tij
Kamioni përplas një këmbësor në Shkup
Aksident i rëndë afër Shkëmbit të Kavajës, rrokulliset një veturë nga Kosova
Vdes këmbësori në Tetovë, shtypet me veturë
Në Hotël të Kumanovës kapet një veturë me 21 migrantë
Aksident me fatalitet në Tiranë, makina përplas këmbësorin
“Babai vrau vajzën se u nda nga burri, u tentua të varrosje…”/ Ish-funksionari i lartë i Policisë zbulon tjetër krim makabër
Ndahet nga jeta profesori Rauf Izeti
Aksident trafiku në “Aradhat Partizane”, rrokulliset vetura
Policia jep detaje për aksidentin në Arllat ku humbën jetën dy persona
Bie nga skelat, vdes në vend 28-vjeçari në Krujë, në pranga pronari i shtëpisë
Gjendet i vdekur një person në Kaçanik
Aksident i rëndë në aksin Sarandë-Piqeras, humb jetën një 34-vjeçar, plagosen dy të tjerë
Transportonte 8 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 40-vjeçari
Durrës/ Shpërndante heroinë, arrestohet 45-vjeçari