Agjencia Zhurnal.mk

KRONIKA
Përleshje fizike në Debresh të Gostivarit përshkak disa materialeve propaganduese
Arrestohet një person në Veles, tentoi të blejë vota
Trupi i një gruaje të vdekur është gjetur në një banesë në Veles
Merr flakë një veturë në Strumicë
Dje në rajonin e Tetovës kanë ndodhur edhe tre aksidente
Aksident në rrugën lokale f.Pallaticë-Zhelinë, vdes 33 vjeçari
Gjendet një person i pajetë në plazhin e Durrësit
Zbulohet kanabis në Roskovec dhe Mallakastër, katër të arrestuar
Merrnin nga 2500 euro për të kaluar në vendet e BE, prangosen 5 persona në Durrës, shpallen në në kërkim dhe kërkohet ekstradim për 8 të tjerë
Shteti i shemb shtëpinë, shoferi i zemëruar vret 21 nxënës
Janë helmuar qenë endacak në Tetovë
“Më drogonin e më përdhunonin!” Rrëfimi i të miturës: Thanë se do më trafikonin motrat
Kumanovari lëndohet rrëndë në aksident
Në Shkup arrestohen 5 persona, policia u zbuloi marihuanë, ndërsa njërit prej tyre iu gjet thikë
Gjendet 15-vjeçari nga Shkupi, i cili u denoncua si i zhdukur
Një i vdekur dhe 16 të lënduar në fatkeqësi trafiku në rrugën Shtip-Radovish
Qëllohet nga një plumb qorr
Dy sulme fizike në Kavadar, njëri në kazino tjetri para kazinos
Kosovarët, pjesë e rrjetit shqiptar që trafikon klandestinë drejt BE-së
I vendoset tritol shtëpisë së 17 vjeçares në Nikël, dje Policia arrestoi katër të rinjtë që e përdhunonin dhe mbillnin hashash
Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, makina përplas për vdekje një person me biçikletë
Mitrovicë: Plagosen tre persona – i dyshuari në arrati
Hyn për t’u larë në liqenin e Mlladocit, mbytet 28-vjeçari nga Shkupi
Prishtina me më së shumti raste të dhunës në familje
Bëhet për spital një nuse në Prizren, e rrahin burri dhe vjehrri
Aksident në autostradën Shkup-Tetovë, vozitësi lëndohet rrëndë
Këmbësori lëndohet rrëndë pasi e përplasi vetura në Shkup
Vdes 35-vjeçari në fatgkeqësi trafiku në rrugën Veles-Prilep
Një burr nga Ohri mbidozohet me kokainë, padi penale për dilerin
Vrasje në tentativë në Prishtinë, persona të panjohur gjuajnë me armë zjarri drejt një shtëpie
Kontrollet me dron zbulojnë tokën me kanabis, arrestohet 25-vjeçari
E rëndë, vdes 17 vjeçari në aksident në Mitrovicë, iu përfshi vetura nga zjarri
error: Content is protected !!