KRRE-ja vendos sot për çmimet e reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) në mbledhje e sotme do të vendos për çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të zgjasin deri të hënën e ardhshme.
Javën e kaluar me vendim të KRRE-së benzina Euro-Super BS-95 u shtrenjtua për gjysmë denari, derisa Euro Super BS-98 dhe Euro Dizeli u shtrenjtuan për 1 denar.

 

Related posts

Vazhdon debati për ribalancin e Buxhetit

Z H

Vazhdon debati i përgjithshëm për ribalancin e plotësuar të Buxhetit

Z H

Despotovski: Aktivitet më i madh në zonat ekonomike gjatë 20 viteve të kaluara

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com