Shqipëri

Kryemadhi: 25 prilli, dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve

Zhurnal Ads

Teksa motorët e fushatës elektorale janë ndezur, për zgjedhjet parlamentare, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim,

Monika Kryemadhi, ndan momente nga takimet e strukturave të partisë.

Ajo thotë se 25 prilli do të jetë dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve.

“Të gjithë duhet t’i japim forca drejt 25 prillit 2021, dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve dhe rinisë së mrekullueshme që kemi. Shqipëria shtëpia juaj”, shkruan Kryemadhi. /a.y/noa.al

Postime të ngjashme

Reshjet gjatë natës, përmbyten rrugët në Durrës

admin

Skandali i 450 milionë euro/ SPAK-u nis hetimet për inceneratorët e Fierit, Elbasanit dhe Tiranës. Sekuestrohen kontratat e PP-ve

admin

Gjendet një person i plagosur në rrugë, dyshohet se është viktimë i një aksidenti

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...