Shqipëri

Kryemadhi: Çdo votë më 25 prill është e rëndësishme për të përmbushur qëllimin, t’u kthejmë shqiptarëve shpresën

Zhurnal Ads

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi thotë se për LSI çdo anëtar dhe votë është e rëndësishme për të përmbushur qëllimin më 25 prill dhe për ta bërë Shqipërinë një shtëpi për gjithë shqiptarët.

Në një postim në Facebook, Kryemadhi shkruan se “LSI është duke u angazhuar aktivisht në çdo organizatë, ku anëtarët tanë ndiejnë entuziazmin e shpresës së re që po lind për vendin tonë“.

Në vijim postimi i plotë i kryetares së LSI, Monika Kryemadhi

LSI është duke u angazhuar aktivisht në çdo organizatë, ku anëtarët tanë ndjejnë entuziazmin e shpresës së re që po lind për vendin tonë.

Çdo anëtar dhe çdo votë është e rëndësishme për të përmbushur këtë qëllim dhe per ta bërë Shqipërinë një shtëpi për të gjithë shqiptarët.

Postime të ngjashme

Tentoi të ikte nga Shqipëria me pasaportë të falsifikuar, arrestohet indiani

admin

Merr flakë në ecje furgoni i mallrave në Korçë

admin

Përfundon procesi i votimit të kandidatëve në Vlorë, PD konfirmon 19 emrat

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...