Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Kryemadhi: Në prill, dërgojeni Ramën në shtëpi

Monika Kryemadhi shkruan në facebook se pas viteve të fundit qeverisje të gjithën në një dorë të vetme, Rama e ka cuarf vendin ne drejtimin e gabuar.

Drejtuesja e LSI thotë se sot ka më pak punë dhe më shumë emigracion drejt vendeve të BE, raporton Vizion Plus.

Në 4 vitet e fundit Rama ka patur qeverinë në dorën e tij, për të qeverisur si të dinte më mirë ai. Sot ka më pak punë, më shumë emigracion dhe gjërat po shkojnë në drejtimin e gabuar.

Drejtuesja e LSI shton se shqiptarët nuk mund të humbasin më kohë dhe duhet ta dërgojnë në shtëpi Ramën më 25 prill.

Shqipëria nuk mund të presë deri në 2030-ën për të marrë ndihmë. Në Prill 2021 dërgojeni Ramën në shtëpi dhe zgjidhni një qeveri që do të sjellë ndihmë të prekshme dhe të shpejtë.

Postime të ngjashme

Kryeprokurori Çela: Situata në disa prokurori të vendit është e rënduar, stoku i dosjeve mund të bëhet i papërballueshëm

D V

Asnjë humbje jete dhe 31 raste të reja me coronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri

D V

Jorida Tabaku: Shqipëria me koncesion, qeveria jep me PPP edhe strehimin social

N E

Reforma në drejtësi ende e pa përfunduar/ Qindra prokurorë dhe gjyqtarë nuk kanë kaluar procesin e vettingut

N E

Ministria e Arsimit mesazh në celularin e mësuesve: Në shtator duhet të jeni të gjithë të vaksinuar

N E

SHBA dhe BE: Të goditen “të pandëshkueshmit”

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...