Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Kryeministri kosovar Hoti të premten për vizitë zyrtare në Shkup

Shkup/Prishtinë, 22 tetor – Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti pritet që të premten të realizojë vizitë zyrtare në Shkup.

Në kuadër të kësaj vizite, kryeministri Hoti do të pritet me nderime të larta qeveritare ndërkohë që do të realizojë takime të ndryshme bilateral me kreun shtetërorë në vend.

Postime të ngjashme

Do të zgjerohet hetimi për rastin“Dvojnik” me lëshimin e pasaportave të paligjshme

N E

Taseva për rastin Rashkovski: Përveç hetimit penal nevojitet edhe hetim financiar

N E

Zoran Zaev thirrje komunitetit maqedonas në Shqipëri të votojnë Edi Ramën

N E

Analizë – Covid19 / Masat e reja mund të rëndojnë edhe më shumë ekonominë dhe papunësinë në vend!

R Zh

Hristijan Mickovski: Kemi dështuar të ballafaqohemi me krimin dhe korrupsionin

N E

Hoxha: Deri më 15 qershor do të paguhen gjitha subvencionet për bujqit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...