Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: Një tjetër kopësht fantastik për fëmijët e Vorës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga ndërtimi i një kopështi në Vorë. Rama shkruan se fëmijët e Vorës, të cilët humbën strehën e vjetër e të degraduar një vit më parë, sot do të rikthehen më të shumtë nën një strehë të denjë për fëmijërinë e tyre.

“MIRËMËNGJES
dhe me një tjetër kopësht fantastik për fëmijët e Vorës, të cilët humbën strehën e vjetër e të degraduar një vit më parë, e sot do të rikthehen më të shumtë nën një strehë të denjë për fëmijërinë e tyre, ju uroj një ditë të mbarë “, shkruan Rama.

Postime të ngjashme

Përhapja e zjarreve/ Rama nxjerr videon: Zmbrapset furia e flakëve drejt Llogarasë

D V

Shqipëria kërkoi ndihmë, Holanda dërgon dy helikopterë dhe 47 ushtarë

D V

Kryebashkiaku i Gjirokastrës: Nëse është e nevojshme do të përdorim forcën për evakuimin e banorëve

D V

Shqipëri, ​99 raste të reja me COVID-19

D V

Vlorë, banesa përfshihet nga flakët

D V

Zjarret, BE dërgon 2 helikopterë drejt Shqipërisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...