Kryeministri Rama nga shkolla e kopshti “Perlat” në Durrës: Ka rilindur pas tërmetit, s’ka dallim nga godinat e komunave Europiane

Kryeministri Edi Rama ka vizituar nga afër këtë të hënë shkollën e re fillore dhe kopshtin “Perlat” në Durrësit.

 

Godina në fakt u dëmtua rëndë gjatë tërmeteve të 2019-ës e tanimë, sipas kryeministrit është rindërtuar me kushte optimale dhe pa dallime nga shkollat e kopshtet e komunave Europiane.

Postimi i kryeministrit Edi Rama: Perlat, Durrës – Në shkollën fillore dhe kopshtin “Perlat”, rilindur pas tërmetit, me kushte optimale, pa dallim nga shkollat e kopshtet e komunave Europiane.

https://www.facebook.com/watch/?v=4482561521775461

Related posts

Seanca e 3-të plenare/ Balla: Seanca nis edhe pa Ramën! S’marr përsipër të edukoj askënd!

D V

Rama dhe Najada Çomo thirrje qytetarëve për tu vaksinuar: Virusi është ende mes nesh, shpëtoni jetën

D V

Rama zbardh takimet në Nju Jork, shtrëngon duart edhe me legjendën e diplomacisë amerikane

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More