Kryeministri Rama poston foto nga Laçi dhe Thumana: Puna transformuese në kantieret e Rindërtimit

Kryeministri Edi Rama nuk e ka komentuar vendimin e Lulzim Bashës për të përjashtuar nga grupi parlamentar Sali Berishën dhe mëngjesin e sotëm ai ka vazhduar publikimet nga punimet në kantieret e Rindërtimit në Laç dhe në Thumanë.

 

Kreu i qeverisë me anë të një postimi në rrjetin social tregon punës transformuese në kantieret e Rindërtimit.

“MIRËMËNGJES  dhe me këtë fotoalbum të punës transformuese në kantieret e Rindërtimit, që besoj se flet vetë, ju uroj një ditë të mbarë *Laç dhe Thumanë“, shkruan Rama.

Related posts

Mbyllja e kufirit ndaj Maqedonisë së Veriut gabim i madh që u bë në interes së luftës së brendshme politike

R Zh

Tirana kryeqyteti digjital i Ballkanit; Veliaj: Transformimi i Piramidës në qendrën më të madhe të teknologjisë, dëshmi e qartë e vizionit tonë

D V

“Delta”, simptomat ndryshe/ Temperatura vjen më vonë me variantin e ri të covid-19

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com