Kryeministri Zaev në promovimin e Kompleksit Planet

Shkup, 22 korrik – Kryeministri Zoran Zaev sot do të marrë pjesë në promovimin e Kompleksit Planet, që gjendet midis fshatrave Lubin dhe Arnaqi në Komunën e Sarajit.

 

Siç paralajmëruan nga Sektori qeveritar për marrëdhënie me opinionin, në promovim do të marrë pjesë edhe kryetari I Kuvendit, Talat Xhaferi, lideri I Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, kryetari I Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, kryetari I Komunës së Sarajit Blerim Bexheti dhe investuesit Valdeta Kasapi, Samet Musliu dhe Xhemil Xhabani.

Related posts

Mot me diell me temperatura deri 38 gradë

Z H

Shilegov: U shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta familjeve të viktimave të tragjedisë së djeshme në Tetovë

N E

Hoxha në inspektim të njësisë së re rajonale të MBPEU-së në Aerodrom të Shkupit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More