Kryeministri Zaev për vizitë pune në Ohër

Shkup, 24 korrik – Kryetari I Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ndodhet për vizitë pune në Ohër.

 

Kryeministri Zaev dhe kryetari I Komunës së Ohrit, Konstantin Georgievski do të kontrollojnë punët ndërtimore në disa pika në Ohër dhe rrethinë, informojnë nga Qeveria. 

Related posts

Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla

Redaksia

“Ku e lam e ku na mbeti” ligji për nënshtetësi?

Z H

Takim Zaev- Ajkhorst: Me Bullgarinë do të vazhdojmë të kërkojmë zgjidhje evropiane që do të mundësojë fitore të dyfishtë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More