Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Kryepeshkopi Janullatos mposht Covidin, del sot nga spitali

Një lajm i mirë për të gjithë besimtarët ortodoks. Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe gjithë Shqipërisë, Anastas Janullatos ka mposhtuar koronavirusin dhe do të lërë sot spitalin.

Pasi qëndroi për 12 ditë i shtruar në një klinikë të specializuar në Athinë, Janullatos duket se është bërë më mirë.

Sipas autoriteteve mjekësore, Kryepeshkopi u paraqit në spital me simptoma të lehta dhe ethe të shkallës së ulët. Kryepeshkopi pas daljes së tij nga spitali, do të qëndrojë në banesën e tij i izoluar, duke ndjekur të gjitha udhëzimet e dhëna.

Postime të ngjashme

850 mijë! Rama bën bilancin e të vaksinuarve në vendin tonë

Dafina Vidishiqi

SHBA dhuron 1 milionë dollarë pajisje mjekësore për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Asnjë viktimë nga COVID-19 në Shqipëri, vetëm 7 raste të reja

Dafina Vidishiqi

Tre variantet e vendimit për Metën, Kushtetuesja mund t’i drejtohet edhe komisionit të Venecias

Dafina Vidishiqi

Rama takon Sarkozyn në Paris: Privilegj të këshillohem me të për sfidat e Shqipërisë

Dafina Vidishiqi

Meta dhe Rama e përshëndetën vendimin e Holandës për hapje të negociatavе të Shqipërisë me BE-në

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...